14 Ağustos 2009 Cuma

kedi sahipleri-cat owners


hey millet, www.moderncat.net diye bir site var, kediler için manyak manyak ürünler tasarımlar filan var. neyse geçenlerde bu sitede başka bir site ilanı vardı. efendim sokakta rastgele gördüğünüz kedileri resmini filan çekip bu siteye post ediyorsunuz. maksat sokakta ne kediler var ne kediler bunun farkına varmak. londra bazında başlamış proce ama yayılmış dunyaya, ben de tesadufen annemlerin evi civarında bu fıstığa rastladım ( azmış bir fıstık) sağolsunlar yayınlamışlar, ahanda buyrun site.
http://www.randomcatproject.com/?p=161


hey folks, there's a website called www.moderncat.net, in which there are extraordinary designs for cats and owners. whatever, in this site there was another website's info. the objective is to take pictures of random cats encountered in the streets. the project supposed to be realized in London but spread worldwide. I indeed met this blue cat near my mom's house and captured its video. (probably this lady is a little bit horny) see the video at:
http://www.randomcatproject.com/?p=161

2 yorum:

  1. Kumrucum günaydın, iki siteyi de sık kullanılanlara ekledim. Random cat project'e en kısa zamanda kediş fotosu ekliycem :)

    YanıtlaSil
  2. merabaa, eheh evet bizim sokaklar kedi dolu zaten ,siteyi sadece biz bile doldurup taşırabiliriz :)))

    YanıtlaSil