4 Ağustos 2009 Salı

New Blog Layout

son zamanlar bir sıkıntılı geçti ki of yahu! biraz kafa dağıtmak için dedim diğer blogumun layoutu ile uğraşayım, oynayayım icabında bozayım ne olacaksa olsun. netekim komple değiştirdim, şimdi eskiden nasıl olduğunu bile hatırlamıyorum.

recently I was almost depressed, gosh! said to myself, It would be better if I'd play with my other blog's layout, change it, even make it a mess. In the end I changed it completely, now I can not remember how it was.

İlk önce yaptığım illüstrasyonlardan bir kolaj oluşturdum. Bu kolaj aynı zamanda twitter sayfamın da background resmi, bilen bilir :) Sonra o renkli resmi Photoshop'un efektlerinden yararlanarak kristalize ettim. puantilist puantilist şepşeker birşey oldu. yazılar okunaklı olsun diye maalesef o rengarenk dokunun üstünü beyaz bloklarla kapattım ve voila! uygulanmış hali 4 numaralı resimde görülüyor. hakiki boyutta görmek için tık tık!

First I made a collage of my own illustrations. This is also background image of my twitter account :) Then I used Photoshop's effects to make a crystalized look. It looked like loads of candy. Unfortunately I had to cover the image with blocks of white just because the posts can be read and voila! final state can be seen at he image number 4. to see the real size click!

2 yorum:

  1. Ellerine sağlık Acar, güzel olmuş..

    YanıtlaSil
  2. saol cander, esas senin eline sağlık, bizimkiler yenmiyo :)))

    YanıtlaSil