20 Mayıs 2009 Çarşamba

yeni proje - new project

şimdi bahsedeceğim projenin bitmiş halini takip ettiğim başka bir blogda görmüştüm. Hemen yapılacaklar klasörüme ekledim tabii. uzun bir sure nasıl yapılacağı ile ilgili de hiç düşünmedim. Geçtiğimiz haftasonu hava 30C oluncası annemin evinin süper serin bahçesinde keyif çatarken başladım sonunda. Bitince çiçek buketi olacak bu yumurta viyolleri. tabii bilmiyorum ne zaman biter.

The project I am going to talk about is not mine, I saw its finished picture in another blog. Eventually I added to my to-do-folder and didn't think about how it's done. Last weekend it was 3OC so I was chilling out at my mom's super cool garden and then I started to do it. When finished these egg boxes will be a flower bouquet. But I don't know when this will happen.


ve alttaki güzelim palmiye de muhteşem bahçemize ait. İstanbul ortasında bu bahçe vaha gibi valla, hayatımızı kurtarıyo :)

and the great palm tree belongs to our garden. In Istanbul a garden like this is a privilege and saves our lives just like an oasis :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder